Selectie van interessante activiteiten, van BasBEL en andere organisaties 

Vervoer nodig? Bel secretaris Ellen voor vrijwillige chauffeurs: 035-5316079 
Correcties of aanvullingen? Graag naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

Dag 

Tijd

Wat

Waar 

ma-vr

10.00- 12.00

PC Helpdesk voor senioren, alle werkdagen (ook Apple)

Brinkhuis, L

ma

09.00- 10.00

Totaal Fit Training, Heleen Wedekind, 035– 526 2902

Malbak, B

ma

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06 31995656

Blaercom

ma 

10.30- 12.30

Spelletjes-ochtend senioren (scrabble, rummicub en meer)

Malbak B

ma

11.00- 12.15

Fitwalk met Cor, vanaf 't Bluk, Zuiderheide 2 

't Bluk, L

ma

12.45- 14.00

Zwemmen senioren; water is 30 graden, 035-5314964 

Biezem, L

ma

13.00- 15.30

Vrouwencafé, Eliza Bozoglanian, 06-81778111 

Schering, L

ma

13.00- 14.00

Sport voor Vrouwen, Eliza Bozoglanian, 06-81778111

Schering, L

ma

13.00- 14.15

Fitwalk met Cor, vanaf 't Bluk, Zuiderheide 2 

't Blue, L

ma

13.30- 16.00

Biljarten, Hasselaarlaan 1c, 053-5311887

De Hilt, E

ma

13.30- 17.30

Bridge (gevorderden), Stans van Huistee, 035-531 5305

Brinkhuis, L

ma

14.00- 16.00

Linedancing, Rita Wixley, 06 - 2014 2958 

Malbak, B

ma

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

ma 19.45- 21.45 Gooisch koor De Blaerders, 035-5262902 Malbak, B

di

09.15- 11.15

Naailes, Ingrid Hogebrug, 035 5263583

Malbak,B 

di

09.30- 12.00

Meedoen op de handwerkochtenden, 035- 526 2902

Malbak, B

di

09.30- 12.00

Koersbal, Hasselaarlaan 1c, Eemnes, 053-5311887

De Hilt, E

di

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06 3199 5656

Blaercom, B

di

10.00- 16.00

De Ontmoeting, dagbesteding, Annemiek Lute, 06-5409026

De Hilt, E

di

12.00- 13.30

Geef en neem lunch, Sabine Kuperus, 035 - 5262902

Malbak, B

di

13.00- 14.00

Inloopspreekuur Sociaal Wijkteam Blaricum, 035 7504138

Blaercom, B

di

13.00- 14.00

Inloopspreekuur Wijkteam Laren, 035 3034627

Raadhuis, L

di

13.00- 15.30

Schilderskring, Marijke Kaarsgaren, 035-5311253

Brinkhuis, L

di

13.30- 14.30

60+ in beweging, Sabine Kuperus, 035-526 2902

Malbak, B

di  13.30- 16.00 Schilderen voor beginners en gevorderden  Malbak, B 

di

13.30- 16.00

Handwerkgroep, Ingrid Teygeler, 035- 888 3244

Blaercom, B

di

16.00- 17.00

Inloopspreekuur Wijkteam Eemnes, 06-36313865

De Hilt, E

di

19.30- 22.30

Klaverjasclub Laren, Eemnesserweg 15a

Schering, L

wo

09.00- 10.00

Totaal Fit Training, Heleen Wedekind, 035– 526 2902

Malbak, B

wo

09.30- 11.30

Sport en Spel, Maryse Abendanon, 06-42213260

De Hilt, E

wo

09.45- 12.00

Wandelen+fietsen, Jacq. v. Vliet, E.Bruintjes, 0355261971 

Malbak, B

wo

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06 3199 5656

Blaercom, B

wo

10.00- 12.00

Wandelgroep, Els Calis, 035-5387156

Blaercom, B

wo

10.00- 13.00

Repair Café Blaricum

Malbak, B

wo

10.00- 16.00

Dagbesteding Dagje Blaercom, 06-3199 5656

Blaercom, B

wo

10.30-11.15

Mensendieck, Margriet Bijl, 06 2033 5330 

Blaercom, B

wo

10.30- 12.00

Taalcafé, Susan Bakker, 035-7504149

Malbak, B

wo

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

wo 20.00-21.30 Musical Anders, mensen met een beperking Malbak, B

do

09.30- 12.00

Meedoen op de Handwerkochtenden, 035- 526 2902

Malbak, B

do

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06 3199 5656

Blaercom, B.

do

10.00- 11.30

Koffieochtend, Versa Blaricum, 035-526 2902

Blaercom, B

do

10.00- 12.00

Koffieochtend, Versa Laren, Afke Nijhof, 06 - 5737 0520

Brinkhuis, L

do

10.00- 12.00

Koffieochtend De Malbak, 06 - 1349 8334

Malbak, B

do

10.00- 12.00

Brei en Haakcafé, Nelly Bleijenberg, 06 - 3038 8296

Brinkhuis, L

do

10.00- 12.00

Koersballen Senioren, 06 1349 8334

Malbak, B

do

10.30- 12.00

Taalcafé anderstaligen, Afke Nijhof, 06-5737 0520 

Schering, L

do

12.45- 14.30

Zwemmen voor senioren; water is 30°C; 035- 531 4964 

Biezem, L

do

13.30- 16.00

Bridgen en klaverjassen, Eemnes, Raadhuislaan 80A

Raadsvore, E

do

14.00- 16.00

Koersbal, Paul Molenkamp, 035-5314383

Blaercom, B

do

14.00- 16.00

Spelmiddag, Paul Molenkamp, 035-5314383 

Blaercom, B

do

14.00- 17.00

Textielatelier KnipOog, Annemieke Lute, 035-7504164

Schoter, E

do

19.30- 22.00

Modelspoorclub (MSC), Mark Veerman, 06 551 357 49 

Malbak, B

vr

10.00- 12.00

Jeu de Boules (buiten) en Bowls (binnen)

De Hilt, E

vr

10.00- 12.00

Geef en neemtafel, Afke Nijhof, 06 - 573 705 20

Brinkhuis, L

vr

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

RSIN = 857103337
KvK nr = 67637264